Pasjonaci sportu
Które wentylatory przemysłowe są najwydajniejsze? - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Techniczny (/dzial-techniczny)
+--- Dział: Sprawy forum (/dzial-sprawy-forum)
+--- Wątek: Które wentylatory przemysłowe są najwydajniejsze? (/w-ktore-wentylatory-przemyslowe-sa-najwydajniejsze)Które wentylatory przemysłowe są najwydajniejsze? - Kowalik - 04-14-2017 08:01 AM

Witam wszystkich forumowiczów. Szukam informacji na temat najwydajniejszych wentylatorów przemysłowych. Najlepiej byłoby gdybyście wskazali kilka typów i modeli które mógłbym pokazać inżynierom żeby sobie wybrali który bedzie im odpowiadał. Pozdrawiam.


Które wentylatory przemysłowe są najwydajniejsze? - niemloda - 04-14-2017 10:30 AM

U mnie w pracy wentylatory dział zamówień bierze w https://wentylator24.com.pl/. Chwalą jakość z górnej półki, a z papierów wynika że są w zasadzie bezawaryjne i nie wymagają częstych konserwacji itd. Na gwarancje też nie były oddawane a cena najniższa spośród wszystkich urządzeń do wentylacji jakie mamy na stanie, pzdr.


Które wentylatory przemysłowe są najwydajniejsze? - Smason - 04-14-2017 01:03 PM

Podaj wiecej parametrów to z chęcią pomogę wyliczyć jaki będzie najodpowiedniejszy. Wiesz zapewne że z wentylatorami jest mniej wiecej jak z silnikami samochodowymi. Mniejszy i bardziej oszczedny na papierze nie zawsze bedzie taki w rzeczywistości bo jeśli praca bedzie nieustannie na najwyższych obrotach to lepiej kupić większy, pracujący swobodniej.


Które wentylatory przemysłowe są najwydajniejsze? - Kowalik - 04-14-2017 02:53 PM

Dzięki za info. Własnie w tym rzecz że ja sie na tym kompletnie nie znam. Moim zadaniem jest znaleźć propozycje dla działu technicznego i zamówić to czego beda potrzebować.


Które wentylatory przemysłowe są najwydajniejsze? - Smason - 04-14-2017 04:46 PM

Żeby nie robić im kłopotu i wiecej pracy sobie to po prostu podrzuć im stronkę - https://wentylator24.com.pl/wentylatory-przemyslowe niech przejrzą sami i powiedzą co masz zamówić. U nas tak to działa od wielu lat i nigdy nie było problemów albo przestojów w pracy bo coś zostało zamówione nie tak jak trzeba albo nie zostało zamówione w ogóle. Daj znać jak się na to zapatrujesz ale według mnie to chyba najrozsądniejsza opcja tym bardziej że w sklepie znajdą wszystko co może być im potrzebne.


Które wentylatory przemysłowe są najwydajniejsze? - Kowalik - 04-14-2017 05:43 PM

Co mogę powiedzieć... nie brzmi to głupio i zapewne spróbuję po raz kolejny bo sam już wpadłem na to wcześniej ale nie znasz wszystkich układów i układzików w tej firmie Smile. Ważne żeby było zamówione to co ma być bo inaczej poleci głowa, zapewne moja. Mimo wszystko dziękuję za zainteresowanie tematem i szybkie odpowiedzi.