Pasjonaci sportu
Pomysły na ogród marzeń - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Nasz cudny sport (/dzial-nasz-cudny-sport)
+--- Dział: Piłka nożna (/dzial-pilka-nozna)
+--- Wątek: Pomysły na ogród marzeń (/w-pomysly-na-ogrod-marzen)Pomysły na ogród marzeń - eenergiaa - 12-15-2016 01:16 PM

Właśnie z mężem kupiliśmy swój dom i rozpoczynamy urządzenie! Maż z racji tego, że jest architektem zajmuje się wnętrzem, ja ogrodem! To moja pasja, bo z wykształcenia zajmuję się architekturą krajobrazu! Marzy mi się piękny, przytulny ogród z altaną, gdzie moglibyśmy zapraszać znajomych i byłoby dużo kwiatów. Jakieś propozycje gdzie dostanę takie dodatki?


Pomysły na ogród marzeń - porta.inferna - 12-15-2016 03:52 PM

Moim zdaniem w takiej altanie super będą wyglądać donice wiszące. W tym sklepie: ladecora.pl/doniczki-wiszace/ masz ich naprawdę duży wybór i moim zdanie będą naprawdę fantastycznie wyglądać!


Pomysły na ogród marzeń - Agnieszka Kupczyk - 12-15-2016 05:40 PM

Zgadzam się z koleżanką! Do tego możesz zawiesić takie latarnie i będzie wyglądało przepięknie!


Pomysły na ogród marzeń - 7Son - 12-15-2016 05:58 PM

A zastanawiałaś się już nad jakimiś donicami dużymi do kwiatów? Można by je porozstawiać dookoła tej altany i fajne rośliny wsadzić ( na pewno będziesz wiedziała jakie, skoro się na tym znasz). Tutaj znalazłem: ladecora.pl/donice-ogrodowe/ i sądzę, że naprawdę masz w czym wybierać.


Pomysły na ogród marzeń - eenergiaa - 12-15-2016 07:19 PM

Ooo! Super! Właśnie o coś takiego mi chodziło. Myślę, że z wyborem roślin nie będę miała problemów, ale do tej pory właśnie nie trafiłam jeszcze na taką stronę, także dzięki wielki za wszystkie podpowiedzi. Na pewno się przydadzą, gdy już wpadnę w szał urządzania


Pomysły na ogród marzeń - porta.inferna - 12-15-2016 08:49 PM

Koniecznie pochwal się nam efektem końcowym. Jesteśmy bardzo ciekawi!