Pasjonaci sportu
Czy warto zlecić naprawy pogwarancyjne serwisowi aso Renault w Poznaniu? - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/dzial-pozostale)
+--- Dział: Offtopic (/dzial-offtopic)
+--- Wątek: Czy warto zlecić naprawy pogwarancyjne serwisowi aso Renault w Poznaniu? (/w-czy-warto-zlecic-naprawy-pogwarancyjne-serwisowi-aso-renault-w-poznaniu)

Czy warto zlecić naprawy pogwarancyjne serwisowi aso Renault w Poznaniu? - Django - 09-05-2019 02:04 PM

Cześć. W ubiegłym roku skończyła mi się gwarancja mojego Renault Clio i chyba coś zaczęło się w nim psuć. Podczas jazdy, szczególnie na nierównych drogach słysze coraz częsciej jakieś stuki, które prawdopodobnie pochodzą z zawieszenia. Czasem obserwuję też szarpanie kiedy ruszam. Jestem z Poznania i zastanawiam się, czy warto udać się z tym do serwisu aso Renault czy może wybrac jakiś inny warsztat?

Czy warto zlecić naprawy pogwarancyjne serwisowi aso Renault w Poznaniu? - Tygrys_bengalski - 09-05-2019 03:58 PM

Z tego co piszesz, to wydaje mi się, że doszło do uszkodzenia tylnej belki. Ten element występuje właśnie w samochodach Renault i dość często się psuje. Myślę, że w dobrym salonie aso znajdziesz odpowiednich specjalistów, którzy dobrze zdiagnozują problem i zaproponują ci najlepsze rozwiązanie.

Czy warto zlecić naprawy pogwarancyjne serwisowi aso Renault w Poznaniu? - Billy_Joe - 09-05-2019 04:14 PM

Szkoda, ze już skończyła Ci się gwarancja, bo wymiana tylnej belki może trochę kosztować. No ale może uda się ją naprawić i wystarczy wymiana tylko drobnych częsci tego elementu zawieszenia.

Czy warto zlecić naprawy pogwarancyjne serwisowi aso Renault w Poznaniu? - 7Son - 09-05-2019 05:47 PM

Ja bez względu na przyczynę awarii polecam sprawdzony serwis aso Renault w Poznaniu, który znajduje się przy ul. Dąbrowskiego. W tym aso Renault w Poznaniu pracują doświadczeni fachowcy, którzy z pewnością poradzą sobie z tym problemem, a poza tym udzielą gwarancji na wszystkie wykonane przez siebie czynności.

Czy warto zlecić naprawy pogwarancyjne serwisowi aso Renault w Poznaniu? - porta.inferna - 09-05-2019 06:21 PM

Ja akurat nie posiadam Renault, tylko Mercedesa, ale również rekomenduję autoryzowane stacje obsługi. Uważam, ze tego typu miejsca, np. aso mercedesa w Poznaniu często dużo lepiej radzą sobie z róznymi naprawami niż zwykłe warsztaty. Ostatnio np. w serwisie aso Mercedesa mechanicy zrobili mi dezynfekcję klimatyzacji i wymianę filtra kabinowego, dzięki czemu jeździ mi się dużo przyjemniej. A wcześniej w tym samym aso sprawnie przeprowadzili wymianę świec.

Czy warto zlecić naprawy pogwarancyjne serwisowi aso Renault w Poznaniu? - Django - 09-05-2019 07:04 PM

Dzięki za odpowiedzi. Chyba podjadę do serwisu aso na Dąbrowskiego w Poznaniu i dowiem się, co jest nie tak z moim Renault. Może faktycznie problemem jest tylna belka…

Czy warto zlecić naprawy pogwarancyjne serwisowi aso Renault w Poznaniu? - Billy_Joe - 09-05-2019 08:12 PM

Nie ma co zwlekać, bo później będzie tylko gorzej. A powaznie uszkodzona tylna belka może istotnie wpłynąc na bezpieczeństwo na drodze.