Pasjonaci sportu
Niekonwencjonalne elementy dekoracyjne - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/dzial-pozostale)
+--- Dział: Offtopic (/dzial-offtopic)
+--- Wątek: Niekonwencjonalne elementy dekoracyjne (/w-niekonwencjonalne-elementy-dekoracyjne)

Niekonwencjonalne elementy dekoracyjne - Tygrys_bengalski - 07-13-2018 12:07 PM

Witajcie! Chcę, by wnętrze mojego nowego mieszkania było ciekawe, a do tego współczesne. W szczególności interesuje mnie zapytanie obrazy przestrzenne, jako że urzekają mnie niekonwencjonalne elementy dekoracyjne. Natomiast Wy jaki macie pomysł na nieszablonowe wnętrze?

Niekonwencjonalne elementy dekoracyjne - Billy_Joe - 07-13-2018 02:15 PM

Dla mnie niezastąpionym dopełnieniem wnętrza są lampy ścienne, które dają dużo wariantów aranżacyjnych. Stanowią dobry sposób na rozwświetlenie salonu, a także balkonu. Natomiast do sypialni polecam zakupić nowoczesne obrazy przestrzenne, które akcentują wystrój danego mieszkanka. Ja kupiłem jeden ukazujący rzeźbę pląsającej pary.

Niekonwencjonalne elementy dekoracyjne - leniwa - 07-13-2018 03:47 PM

Ja zamówiłam sobie ostatnio w znanym sklepie internetowym evolutionhome lampy loftowe. Myślę, że to był wspaniały zakup. Bliższe informacje są umieszczone na witrynie sieciowej. Ja zwykle tam wybieram najróżniejsze towary, potrzebne do urządzenia domu. W tym sklepie jest niesamowicie duży wybór atrakcyjnych artykułów. Bez wątpienia każdy wyszuka coś dla siebie. Sklep ma w dodatku przyzwoite ceny.

Niekonwencjonalne elementy dekoracyjne - porta.inferna - 07-13-2018 06:31 PM

Odszukałam niedawno w sieci interesujący dział na stronie sieciowej pt.: kuchnia – tanie oświetlenie. Muszę oznajmić, że bardzo mnie zaciekawił. Ja prawdopodobnie lada dzień sobie zamówię nowoczesne lampy stojące. Wtenczas moje wnętrze z pewnością będzie wspaniale wyglądało.

Niekonwencjonalne elementy dekoracyjne - Agnieszka Kupczyk - 07-13-2018 07:00 PM

Mi swego czasu była niezbędna jakaś ciekawa dekoracja salonu, toteż spytałam się mojej znajomej jaką powinnam zakupić. Ona mi oznajmiła, że znakomity wybór to z pewnością lampy vintage. Wtenczas od razu je kupiłam. Zamieściłam je w dużym pokoju. Powinnam przyznać, że jestem aktualnie piekielnie zadowolona.

Niekonwencjonalne elementy dekoracyjne - Stashek - 07-13-2018 09:43 PM

Ciekawe opinie na temat lamp i innych elementów wyposażenia. Ja rekomenduję wstukać w wyszukiwarkę zapytanie oświetlenie dekoracyjne led, jako że jestem fanem nowoczesnego oświetlenia. Żarówki LED są bardzo funkcjonalne i bezpieczne. Nowe lampy dekoracyjne led zakupiłem zarówno do mojego domu, jak i biura. Dobranoc!