Pasjonaci sportu
Czas na oświetlenie - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/dzial-pozostale)
+--- Dział: Offtopic (/dzial-offtopic)
+--- Wątek: Czas na oświetlenie (/w-czas-na-oswietlenie)Czas na oświetlenie - Django - 07-11-2018 11:20 AM

Hej! Wyposażamy z narzeczoną nowe mieszkanie. Kupujemy do niego przeróżne rzeczy. Obecnie nadszedł czas na oświetlenie. Rozważamy jakie kupić lampy do jadalni. Karolinę ciekawią lampy wiszące VENEZIA do kuchni. Ogólnie ładne są, ale ja jeszcze poszukałbym czegoś alternatywnego. Więc znalazłem się tu. Doradźcie mi, jakiego rodzaju lampy wziąć do nowego mieszkania?


Czas na oświetlenie - Tygrys_bengalski - 07-11-2018 12:08 PM

Ja wyszukałem niedawno w Internecie chromowane lampy loftowe. Obecnie nieustannie o nich myślę. Możliwe że zamówię je sobie. Muszę stwierdzić, że na pewno będą interesująco wyglądać w moim domu. To doskonałe rozwiązanie. Uważam, że warto na nie przeznaczyć odrobinę szmalu.


Czas na oświetlenie - Stashek - 07-11-2018 12:25 PM

Ja ostatnio kupiłem lampy stojące do salonu w znanej firmie Cosmo Light. Przedsiębiorstwo sprzedaje nowoczesne artykuły oświetleniowe wysokiej jakości. Powinienem oznajmić, że piekielnie jestem zadowolony z lamp, jakie niedawno tam wybrałem. Doskonale spełniają swoją rolę. Kupiłem także stylowe oświetlenie led sufitowe. Cosmo Light stale rozwija swoją propozycję, bo specjaliści spółki chcą nadążyć za modą. Sądzę, że aktualnie mój dom wygląda kapitalnie.


Czas na oświetlenie - porta.inferna - 07-11-2018 02:59 PM

Powstało mnóstwo rozwiązań na wzięcie nowego oświetlenia. Dla mojej osoby poza stylem liczyła się energooszczędność, toteż potrzebowałam energooszczędnych lamp. Najpierw myślałam, że będzie kłopot, ale wyszło, że obecnie takie lampy są w sprzedaży. Więc ekspresowo trafiłam na świetną firmę, która oferowała najlepszej jakości białe oświetlenie LED sufitowe. Nadmienię, że byłam usatysfakcjonowana. Z marszu zamówiłam. Po paru dniach paczka była u mnie. Moje mieszkanie wyglądało doskonale z oświetleniem. Big Grin


Czas na oświetlenie - messenger_of_light - 07-11-2018 04:26 PM

Ja aktualnie mam w domu lampy loftowe, i powinienem powiedzieć, że wspaniale mi pasują. Odrobinę ich szukałem w najróżniejszych sklepach, aż wreszcie zdołałem je odnaleźć. Mojej dziewczynie również się niesamowicie podobają. Sporo ciekawych lamp jest w Internecie, zatem warto się rozejrzeć.


Czas na oświetlenie - final-aphorism - 07-11-2018 06:34 PM

Super, że tu zajrzałem, gdyż od paru dni mebluję sobie nowe mieszkanie. Nadmienię, że rozważałem już o oświetleniu. Nawet w piątek odnalazłem ciekawy sklep, w którym polecają lampy loftowe ROTTERDAM. Dużo przejrzałem tych propozycji. Chyba kupię, lecz jeszcze zobaczę inne lampy.