Pasjonaci sportu
Czy da się powiększyć penisa? - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/dzial-pozostale)
+--- Dział: Offtopic (/dzial-offtopic)
+--- Wątek: Czy da się powiększyć penisa? (/w-czy-da-sie-powiekszyc-penisa)Czy da się powiększyć penisa? - Smason - 09-11-2017 09:52 AM

Witajcie! Od pewnego czasu interesuje mnie taka dosyć kontrowersyjna kwestia. Chodzi mi o to, czy da się powiększyć penisa naturalnymi sposobami. Bo jeśli tak, to ja chętnie skorzystam z takiej metody. Macie rozeznanie w tym temacie?


Czy da się powiększyć penisa? - Billy_Joe - 09-11-2017 11:24 AM

Mnie również interesuje ten temat. Widziałem kiedyś w Internecie jakies reklamy środków na powiększenie penisa, ale nie odważyłem się zadnego zamówić i wypróbować. Obawiam się, że jakiś nie do końca sprawdzony preparat mógłby przynieść mi więcej szkody niż pożytku.


Czy da się powiększyć penisa? - messenger_of_light - 09-11-2017 02:05 PM

A ja zdecydowałem się na stosowanie opisanych pod linkiem http://penilarge.eu/sposoby-na-powiekszanie-penisa-efekty-i-opinie/ środków, których celem jest powiększenie penisa, no i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Wcześniej mój członek w zwodzie liczył niecałe 17 cm, a teraz jest 23 cm. Różnica jest zdecydowanie widoczna, a poza tym odczuwalna przez moja partnerkę Smile


Czy da się powiększyć penisa? - Billy_Joe - 09-11-2017 03:32 PM

http://penilarge.eu/sposoby-na-powiekszanie-penisa-efekty-i-opinie/


Czy da się powiększyć penisa? - messenger_of_light - 09-11-2017 04:26 PM

Nie, nic niepokojącego nie odczuwałem. To dlatego, ze polecane przeze mnie środki są sprawdzone i odpowiednio przebadane. Ich skład to starannie opracowana receptura, która zawiera współdziałające ze soba składniki roślinne. W składzie tych preparatów można znaleźć m.in. arnikę górską, żeń-szeń syberyjski, pokrzywę zwyczajną oraz kozieradkę.


Czy da się powiększyć penisa? - Smason - 09-11-2017 07:09 PM

Nie sądziłem, że za pomocą roślinnych preparatów można w skuteczny i widoczny sposób powiększyć penisa. Skoro w składzie tych środków nie ma żadnych podejrzanych substancji, to najprawdopodobniej zdecyduję się je zastosowac.