Pasjonaci sportu
Orientujecie się gdzie kupię ekologiczny jogurt w Szczecinie, szukam sklepu - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/dzial-pozostale)
+--- Dział: Offtopic (/dzial-offtopic)
+--- Wątek: Orientujecie się gdzie kupię ekologiczny jogurt w Szczecinie, szukam sklepu (/w-orientujecie-sie-gdzie-kupie-ekologiczny-jogurt-w-szczecinie-szukam-sklepu)

Orientujecie się gdzie kupię ekologiczny jogurt w Szczecinie, szukam sklepu - Kowalik - 06-30-2017 11:02 AM

Małżonka męczy mnie o ekologiczne jogurty, bardzo jej zasmakowały i nie ukrywam że mi też podchodzą. Niestety nie jest wcale tak łatwo je nabyć – interesuje mnie jakieś miejsce w Szczecinie z dużym wyborem, choć raczej jesteśmy nastawieni na jogurty naturalne.

Orientujecie się gdzie kupię ekologiczny jogurt w Szczecinie, szukam sklepu - Tygrys_bengalski - 06-30-2017 11:53 AM

Dziś jak się chce kupić takie rzeczy to raczej nie trzeba się wielce nachodzić, oferta jest całkiem szeroka i stale się poszerza ale też zainteresowanie takimi wyrobami jest coraz większe.

Orientujecie się gdzie kupię ekologiczny jogurt w Szczecinie, szukam sklepu - Stashek - 06-30-2017 01:46 PM

Jakiś czas robiłem jogurt w domu, nie ma w tym nic skomplikowanego ale trzeba mieć do tego odpowiednie mleko.

Orientujecie się gdzie kupię ekologiczny jogurt w Szczecinie, szukam sklepu - samotna_87 - 06-30-2017 04:23 PM

Kojarzysz może Owocowy Świat, mają w mieście kilka punktów? O ile mi wiadomo prowadzą też sprzedaż w necie.

Orientujecie się gdzie kupię ekologiczny jogurt w Szczecinie, szukam sklepu - Natalka - 06-30-2017 04:35 PM

Racja, jogurtów w asortymencie im nie brakuje: http://www.owocowyswiat.pl/kategoria-krowie_jogurty-73.html. Kilka razy od nich brałam i zawsze smakowały, kupuję tam też bezglutenowe budynie i kisiele bo dzieci uwielbiają. Jak chcesz mieć smaczny ekologiczny jogurt Szczecin daje pole manewru bo oni już cztery sklepy otworzyli!

Orientujecie się gdzie kupię ekologiczny jogurt w Szczecinie, szukam sklepu - Django - 06-30-2017 05:40 PM

Bardzo lubię takie sklepy bo zawsze znajduję w nich ciekawostki jakich nie dostanę nigdzie indziej. A tak się składa że żywność bio najczęściej smakuje mi bardziej niż ta „normalna” z marketów.

Orientujecie się gdzie kupię ekologiczny jogurt w Szczecinie, szukam sklepu - Ojczyzna - 06-30-2017 08:06 PM

Warto dbać o zdrowie swoje i rodziny – wtedy się kupuje jedzenie z pewnych źródeł. Bez żywności bio dieta w moim domu byłaby uboższa w wartości.