Pasjonaci sportu
Potrzebna pomoc, szukam windykacji w Kielcach - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Nasz cudny sport (/dzial-nasz-cudny-sport)
+--- Dział: Sztuki walki (/dzial-sztuki-walki)
+--- Wątek: Potrzebna pomoc, szukam windykacji w Kielcach (/w-potrzebna-pomoc-szukam-windykacji-w-kielcach)

Potrzebna pomoc, szukam windykacji w Kielcach - Guardian80 - 06-28-2017 11:20 AM

Dzień dobry. Szukam kogoś, kto zajmuje się windykacją w Kielcach. Polecicie mi kogoś sprawdzonego? Mam problem z pewnym dłużnikiem, który sporo pieniędzy mi jest winien i niestety polubownie nie udało się nam sprawy załatwić… On mnie sądem straszy, a przecież to ja powinienem straszyć jego, bo to on mi pieniądze jest winien, więc nie widzę sensu żeby zwlekać dłużej i muszę się za to zabrać, koniec z dobrym sercem…

Potrzebna pomoc, szukam windykacji w Kielcach - eenergiaa - 06-28-2017 01:06 PM

Ojej, brzmi paskudnie… Mam nadzieję tylko, że z rodziną pan się sądzić nie musi o te pieniądze, bo to to jest najgorsze! Jak najbliższym osobom się pomoże, a oni uznają to za coś normalnego i że to taka pomoc bezzwrotna i później problem i zgrzyty, bo jak przychodzi trudna sytuacja to tobie pomóc nie mają niby jak i bezradnie ręce rozkładają, a pieniędzy też nie zwracają…

Potrzebna pomoc, szukam windykacji w Kielcach - Guardian80 - 06-28-2017 02:34 PM

Rodzina może nie, ale prawie, bo chodzi o przyjaciela najlepszego… Razem chcieliśmy prowadzić interes i nawet zaczęliśmy na nieszczęście. Wszystko dobrze się układało, ale żona zachorowała, pieniędzy potrzebowali, więc brali i brali z naszej firmy, firmę było trzeba w końcu sprzedać, ja swoje pieniądze im pożyczyłem, a oni teraz oddać nie chcą, bo niby dlaczego jak to z firmy było… No i było, tylko moja część, a nie ich przecież!

Potrzebna pomoc, szukam windykacji w Kielcach - porta.inferna - 06-28-2017 05:18 PM

No nie, to skandal! Żeby przyjaciela okradać to po prostu słów brak, naprawdę. Może, jak sobie pan zajrzysz donich, to coś poradzą kdcl.pl/specjalizacje/windykacja-naleznosci, mam nadzieję, że tak. Mnie kiedyś też była potrzebna windykacja w Kielcach, ale chyba w mniejszej kwocie niż u pana…

Potrzebna pomoc, szukam windykacji w Kielcach - Guardian80 - 06-28-2017 07:20 PM

No u mnie niestety to pieniądze są bardzo duże… Nie będę ukrywać i kłamać, że suma spora, a ja też teraz w najlepszej sytuacji finansowej nie jestem i są potrzebne te pieniądze po prostu.

Potrzebna pomoc, szukam windykacji w Kielcach - porta.inferna - 06-28-2017 07:28 PM

No ja rozumiem, jak najbardziej. Nie można samemu biedować i żebrać na ulicy o pomoc, jak ktoś inny tak wykorzystał człowieka… No tak po prostu się nie robi, temu przyjacielowi wstyd powinno być, że tak dobroć ludzką wykorzystał okrutnie.