Pasjonaci sportu
Gdzie kupię zastawy zabawek Mia i ja? - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/dzial-pozostale)
+--- Dział: Rozrywka (/dzial-rozrywka)
+--- Wątek: Gdzie kupię zastawy zabawek Mia i ja? (/w-gdzie-kupie-zastawy-zabawek-mia-i-ja)

Gdzie kupię zastawy zabawek Mia i ja? - Kowalik - 05-23-2017 01:45 AM

Moja córka zmieniła prawie o 180 stopni zakres zainteresowań, jeśli chodzi o kreskówki. Z zupełnie dziecinnych bajek zaczęła oglądać bardziej dorosłe pozycje, oczywiście to nadal pozycje bardzo dla dzieci. Ale zmierzam do tego, że oprócz samych bajek zmieniają się także i zabawki i stoję teraz przed wyzwaniem i mam kupić zestaw Mia i ja Smile)) Proszę pomóżcie, gdzie to można dostać?

Gdzie kupię zastawy zabawek Mia i ja? - Ojczyzna - 05-23-2017 04:21 AM

No jak nie wiesz, kto to jest Mia i ja? Przecież to bardzo popukarna kreskówka, którą dziewczyny uwielbiają. Co tam dziewczyny, sama jak na nią trafię to ukradkiem spoglądam Smile)) A wiadomo, że jak dziewsczyny coś oglądają to i zabawy w tym kieruku się odbywają. Zestawy Mia są dostępne z tego co wiem...

Gdzie kupię zastawy zabawek Mia i ja? - Kowalik - 05-23-2017 06:02 AM

No tak, tylko gdzie je dostanę...

Gdzie kupię zastawy zabawek Mia i ja? - GrubyAli - 05-23-2017 06:23 AM

Jako mama muszę wiedziec takie rzeczy Smile)) Zestawy zabawek Mia i ja można dostać tutaj http://puncio.pl/c/6/mia-i-ja-lalki-i-zestawy.html i nie jest to pojedynczy zestaw. W jego skład wchodzi bardzo wiele akcesoriow, które dziewczyny wręcz uwielbiają. Wszystko jest bardzo dobrej jakości, no i cena jest bardo fajna...

Gdzie kupię zastawy zabawek Mia i ja? - niemloda - 05-23-2017 07:40 AM

Sklep, o którym piszesz oferuje wiele ciekawych zabawek, które moża kupić zarówo w zestawach, jak i jako pojedyncze elementy. Przed każdą imprezą dziecięcą chętnie tam zaglądam, bo wiem, że dla dziecka w każdym wieky można dostaać coś ciekaweto.

Gdzie kupię zastawy zabawek Mia i ja? - Kowalik - 05-23-2017 09:33 AM

No to już jestem w domu Smile)) Jest tego całkiem sporo, bo są zarówno same lalki, jak i na przykład jednorożec, o którym córka też już zdążyła mi wspomnieć. Będą kolejne okazje i będą kolejne zakupy..

Gdzie kupię zastawy zabawek Mia i ja? - Agnieszka Kupczyk - 05-23-2017 12:21 PM

To zawsze dobra motywacja dla dzieci, żeby za jakiś okreslony rodzaj zachowań można dostać fajną nagrodę na przykład w formie zabawaki.

Gdzie kupię zastawy zabawek Mia i ja? - Smason - 05-23-2017 02:19 PM

Oczywiście, że tak jestem jak najbardziej za... Według mnie w ten sposób dziecko uczy się, w jaki sposób szanować to na co się ciężko zapracowało. To niby takie proste, ale nie każdy rodzic potrafi się do tego dostosować.

Gdzie kupię zastawy zabawek Mia i ja? - Billy_Joe - 05-23-2017 04:22 PM

O tak...