Pasjonaci sportu
Jakie obecnie są ceny złotych obrączek ślubnych? - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/dzial-pozostale)
+--- Dział: Offtopic (/dzial-offtopic)
+--- Wątek: Jakie obecnie są ceny złotych obrączek ślubnych? (/w-jakie-obecnie-sa-ceny-zlotych-obraczek-slubnych)Jakie obecnie są ceny złotych obrączek ślubnych? - Billy_Joe - 05-09-2017 02:26 AM

Witam i mam od razu pytanie, bo tyle się mówi o obraćzakach ślubnych, kto jakie lubi, jakie wybiera i jakie pasują do ubrań, a tak naprawdę to bardzo mało osób zaczepia tutaj o ceny. Wiem, że w przypadku ślubu się nie oszczędza, ale warto wiedzieć czy człowiek nie przepłaca za produkt, który być może będzie można kupić gdzieś taniej. Chciałem zapytać jak wyglądają obecnie ceny takich produktów?


Jakie obecnie są ceny złotych obrączek ślubnych? - Django - 05-09-2017 04:25 AM

Masz rację, ja też nie lubię jak mam płącić za coś zbyt dużo, kiedy mogę dostać to w dużo niższej cenie. Jeśli chodzi o obraćżki to tutaj sprawa jest na tyle prosta, żę znasz cenę takich obrączek przez złożeniem zlecenia, więc wiesz za co płacisz. Wydaje mi się jednak, że rtozrzut cenowy jest bardzo duży i stałej ceny podać się nie da.


Jakie obecnie są ceny złotych obrączek ślubnych? - samotna_87 - 05-09-2017 06:06 AM

Raczej trudno określić ile kosztują obraćżki, bo tak jak kolega sugeruje jest wiele zmiennych, które o tym bezpośrednio decydują. Chocby kształt obraćżki czy stopień jej wykończenia. Im więcej szczegółów jest dopracowywanych, tym większa muis być cena. Warto więc znaleźć kogoś kto oferuje te produkty w wyjątkowych cenach.


Jakie obecnie są ceny złotych obrączek ślubnych? - Billy_Joe - 05-09-2017 08:36 AM

No to jak czekam na takie propozycje, jestem na nie jak najbardziej otwarty Smile))


Jakie obecnie są ceny złotych obrączek ślubnych? - porta.inferna - 05-09-2017 09:44 AM

Heheh, a kto by nie był Smile)) W przypadku cen złotych obrączek ślubnych najlepszą ofertę znalazłam tutaj https://goldendreams.pl/Obraczki-Slubne-c18 i bez wątpienia polecam produkty w ztej firmy. Są doskonałej jakości i co ważne jest ich bardzo dużo. Zawsze chciałam mieć duży wybór i tutaj akurat taki jest.


Jakie obecnie są ceny złotych obrączek ślubnych? - Agnieszka Kupczyk - 05-09-2017 12:44 PM

Piękne są te obrączki, chociaż nie ukrywam, że nie tylko te tradycyjne mi się spodobały i faktycznie jest ich tak wiele.


Jakie obecnie są ceny złotych obrączek ślubnych? - Tygrys_bengalski - 05-09-2017 03:28 PM

Muszę mojej przyszłej żonie pokazać ten sklep, bo właśnie mieliśmy w tym tygodniu przysiąść nad zamóieniem. Generalnie już widzę, żę wydam trochę mniej niż pierwotnie miałęm wydać, bo ceny są o kilkanaście procent niższe od tych, jakie mi lokalnie zaproponowano...


Jakie obecnie są ceny złotych obrączek ślubnych? - porta.inferna - 05-09-2017 04:00 PM

Widzę, że wszyscy są zadowoleni...


Jakie obecnie są ceny złotych obrączek ślubnych? - Billy_Joe - 05-09-2017 05:02 PM

No ja na pewno, bardzo ułatwiłaś mi zadanie, bo mam już solidną bazę do tego, żeby rozpocząć przygotowania do zakupu. Myślę, że nie pozostawiłaś mi żadnych wątpliwości co do miejsca, gdzie złożę wkrótce zamówienie Smile)))