Pasjonaci sportu
Gdzie kupujecie folię do pakowania ładunków? - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/dzial-pozostale)
+--- Dział: Offtopic (/dzial-offtopic)
+--- Wątek: Gdzie kupujecie folię do pakowania ładunków? (/w-gdzie-kupujecie-folie-do-pakowania-ladunkow)Gdzie kupujecie folię do pakowania ładunków? - Django - 04-20-2017 02:01 PM

Dzien dobry. Chciałbym się zorientowac, gdzie można kupić większą ilość folii stretch do pakowania oraz zabezpieczania ładunków. Zależy mi na dobrej jakości produktu oraz niskiej cenie.


Gdzie kupujecie folię do pakowania ładunków? - Tygrys_bengalski - 04-20-2017 05:01 PM

Ja kupuję różnego rodzaju materiały opakowaniowe w dobrze wyposażonym sklepie internetowym ebordi.pl. Można tam znaleźć m.in. ręczną folię stretch w różnych kolorach oraz wymiarach. Oprócz tego w sklepie jest szeroki wybór taśm klejących dwustronnych, klejów dla przemysłu opakowaniowego oraz dyspenserów ręcznych do taśm i folii. Wszystkie dostępne tam produkty wyrózniają się dobrą jakością i przystepnymi cenami.


Gdzie kupujecie folię do pakowania ładunków? - 7Son - 04-20-2017 07:06 PM

Ja także robię zakupy na potrzeby mojej firmy w tym sklepie internetowym z materiałami do pakowania. Jeśli chodzi o folię stretch, to w ofercie http://ebordi.pl/towar/lista/29/folia-stretch-reczna zawsze znajduje wszystko to, czego szukam. Najczęściej kupuję czarną folię stretch w rolce trzykilogramowej, gdyż wydaje mi się ona najbardziej uniwersalna.


Gdzie kupujecie folię do pakowania ładunków? - Django - 04-20-2017 07:57 PM

No więc ja chyba również zrobię zakupy w polecanym przez Was sklepie. Podoba mi się to, że oprócz dużych rolek można tam dostać małe rolki folii czarnej i przezroczystej.


Gdzie kupujecie folię do pakowania ładunków? - Agnieszka Kupczyk - 04-20-2017 08:50 PM

A ja w tym sklepie internetowym z materiałami opakowaniowymi kupiłam niedawno dobrej jakości tasmy ostrzegawcze z PCV. Można je obejrzeć na stronie internetowej ebordi.pl/towar/lista/16/tasmy-ostrzegawcze-z-pcv. Taśmy te można naklejać na większość materiałów, a po ich usunięciu nie zostają ślady kleju.


Gdzie kupujecie folię do pakowania ładunków? - Django - 04-20-2017 09:28 PM

Mnie też w niedługim czasie przydadzą się taśmy ostrzegawcze, najlepiej w kolorze czerwonym. Być może więc już teraz je zamowię w tym sklepie online razem z folią stretch.