Pasjonaci sportu
Jakiego DJ na wesele w Kielcach polecacie? - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/dzial-pozostale)
+--- Dział: Rozrywka (/dzial-rozrywka)
+--- Wątek: Jakiego DJ na wesele w Kielcach polecacie? (/w-jakiego-dj-na-wesele-w-kielcach-polecacie)Jakiego DJ na wesele w Kielcach polecacie? - eenergiaa - 04-18-2017 05:24 AM

Początkowo z narzeczonym planowałam zamówić zespół na wesele, ale jak zorientowalismy się w cenach, zrezygnowalismy. Teraz myślimy o DJ na wesele w Kielcach jest dużo takich osób, więc trudno zdecydować się kogo wybrać. Może koś z was był na weselu z didżejem i może kogoś polecic?


Jakiego DJ na wesele w Kielcach polecacie? - Guardian80 - 04-18-2017 05:38 AM

Weź kredyt i wybierz zespół. Żywej muzyki nic nie zastąpi.


Jakiego DJ na wesele w Kielcach polecacie? - porta.inferna - 04-18-2017 07:22 AM

Bzdury. Byłam na niejednym weselu, na którym grał didżej i było całkiem spoko. Czasami nawet lepiej niż tam, gdzie grała orkiestra. Wszystko kwestia umiejętnego doboru repertuaru i odpowiedniego poprowadzenia imprezy.


Jakiego DJ na wesele w Kielcach polecacie? - eenergiaa - 04-18-2017 07:46 AM

No własnie chodzi mi o tę umiejętnosc prowadzenia zabawy, bo na ostatnim weselu, na jakim byłam, było z tym kiepsko, a grał tam zespoł.


Jakiego DJ na wesele w Kielcach polecacie? - Agnieszka Kupczyk - 04-18-2017 10:14 AM

Nie chce nikogo polecać, ale możesz zerknąć sobie na tę stronę http://djmarjo.pl/. Jak szukałam w sieci informacji o DJ na wesele w Kielcach to moją uwagę przykuła właśnie ta strona. DJ ma fajny repertuar i przynajmniej z tego co pisze na stronie, umie dostosować się do publiczności puszczając muzykę, która łączy pokolenia. Na stronie są nawet filmiki z niektórych imprez weselnych, także możesz sobie przejrzeć, jak to może wyglądać na żywo.


Jakiego DJ na wesele w Kielcach polecacie? - niemloda - 04-18-2017 11:08 AM

Ja też szukam didżeja, tylko u mnie chodzi o poprawiny. Na wesele mam już zamówiony zespół.


Jakiego DJ na wesele w Kielcach polecacie? - Agnieszka Kupczyk - 04-18-2017 01:34 PM

Tutaj http://djmarjo.pl/wesele-poprawiny.html jest informacja, że ten DJ też gra na poprawinach, także możesz skorzystaćSmile Ja osobiście rzadko bywam na weselach, ale od czasu do czasu mam okazję bawić się na imprezach obsługiwanych przez didżejów i zwykle jest bardzo fajnie. Także nie do końca rozumiem obway niektórych osób przed zatrudnieniem DJ na wesele w Kielcach czy gdziekolwiek indziej. Jeśli DJ ma gadane i potrafi być wodzirejem, a w tym przypadku wydaje się to prawdą, to taka osoba czasami lepiej sprawdzi się niż kilkuosobowy zespół.


Jakiego DJ na wesele w Kielcach polecacie? - eenergiaa - 04-18-2017 03:56 PM

Też tak myślę i dziękuję Ci za pomoc w dotarciu do tego didżeja. Sama jakoś na niego nie wpadłam.