Pasjonaci sportu
Potrzebuję szafki do biura na ważne akta. - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Techniczny (/dzial-techniczny)
+--- Dział: Sprawy forum (/dzial-sprawy-forum)
+--- Wątek: Potrzebuję szafki do biura na ważne akta. (/w-potrzebuje-szafki-do-biura-na-wazne-akta)

Strony: 1 2

Potrzebuję szafki do biura na ważne akta. - 7Son - 04-13-2017 01:39 AM

Ostatnio w firmie przybywa nam dużo papierów wszelkiej maści, przez co zaczyna się robić bałagan, a nawet moje księgowe zaczynają się skarżyć. Rzecz w tym, że dużo z tych dokumentów to rzeczywiście ważne materiały, które powinny być przechowywane w odpowiednich warunkach. Szukam więcj akichś dobrych szafek, które cechują się wytrzymałością i dużą pojemnością. Znacie jakąś firmę, której szafki byłyby odpowiednie?

Potrzebuję szafki do biura na ważne akta. - eenergiaa - 04-13-2017 02:04 AM

To przecież teraz jest tyle fajnych ofert w różnych sklepach meblarskich, czemu sobie nie pojeździsz i nie pooglądasz?

Potrzebuję szafki do biura na ważne akta. - messenger_of_light - 04-13-2017 02:38 AM

Oj koleżanko… tu się nie da takich normalnych szaf. Najlepiej jest wykorzystać specjalne szafy pod kartoteki. A jakie by Cię interesowały? Z metalu? Z drewna?

Potrzebuję szafki do biura na ważne akta. - 7Son - 04-13-2017 04:56 AM

W gruncie rzeczy najlepsze by były metalowe.

Potrzebuję szafki do biura na ważne akta. - messenger_of_light - 04-13-2017 06:29 AM

To słuchaj, zobacz sobie ofertę firmy x47. Oni mają na stanie naprawdę dużo ciekawych propozycji jeśli chodzi o takie szafki. Ja sam kupowałem u nich szafki i są naprawdę wytrzymałe. Nie sądzę, żebyś się rozczarował.

Potrzebuję szafki do biura na ważne akta. - 7Son - 04-13-2017 09:12 AM

A możesz podesłać jakiś bezpośredni link do ich oferty? Jakoś nie mogę ich znaleźć, albo przynajmniej nie jestem pewien, czy to jest to.

Potrzebuję szafki do biura na ważne akta. - messenger_of_light - 04-13-2017 11:48 AM

Jasne, wejdź sobie pod adres x47.pl/Szafy-kartotekowe. Tam możesz sobie obejrzeć co mają do zaoferowania. Mają także szafki, które mają 5 komór więc jest gdzie pakować Smile Ja osobiście korzystam jeszcze z szafkami z przegródkami, bo wtedy łatwiej się we wszystkim odnajduję.

Potrzebuję szafki do biura na ważne akta. - 7Son - 04-13-2017 01:10 PM

Hm… no spoko, ale nie widzę, żeby któras była zamykana na klucz, a taka też by mi się przydała. Nie wiesz, czy nie mają też takich w ofercie?

Potrzebuję szafki do biura na ważne akta. - messenger_of_light - 04-13-2017 04:04 PM

Szafek takich u nich nie widziałem, ale w takim razie, jak cchesz mieć coś pod kluczem, to polecam sejf depozytowy. Masz ich ofertę tutaj x47.pl/Sejfy/Sejfy-wrzutowe-depozytowe. Znajdziesz tam naprawdę pojemne sejfy, w których będziesz mógł przechowywać wszelkie najważniejsze dokumenty, no i wszystko, co ma większą wartość.

Potrzebuję szafki do biura na ważne akta. - 7Son - 04-13-2017 06:50 PM

Widzę, że ceny też mają generalnie rozsądne. Muszę się blizej przyjrzeć ich ofercie. Dzięki za link Wink