Pasjonaci sportu
Projekty domów w Częstochowie – u kogo zamawiacie? - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Techniczny (/dzial-techniczny)
+--- Dział: Sprawy forum (/dzial-sprawy-forum)
+--- Wątek: Projekty domów w Częstochowie – u kogo zamawiacie? (/w-projekty-domow-w-czestochowie-%E2%80%93-u-kogo-zamawiacie)

Projekty domów w Częstochowie – u kogo zamawiacie? - niemloda - 03-27-2017 07:31 AM

Jest tyle różnych frirm, które oferują swoje usługi w zakresie projektowania domów jednorodzinnych, że nie wiem, z którymi zacząć rozmawiać. Nie wiem, czego od nich oczekiwać i na zwracać uwagę. A Wy u kogo zamawiacie prjekty domów, mam nadzieję, że to nie jest żadna tajemnica i podzielicie się ze mną tą wiedzą.

Projekty domów w Częstochowie – u kogo zamawiacie? - Agnieszka Kupczyk - 03-27-2017 10:16 AM

Jaka tam tajemnica, po prostu dobrymi informacjami trzeba się dzielić i ja tak zrobię... Jeśli chodzi o projektowanie domów to zarówno ja, jak i moi znajomi polecaą firmę gajecka.pl., w której wszystkie projekty z jakimi się spotkałam należą do grupy świetnych projektów, a z racji mojego wykształćenia wiem o czym mówię Smile)), bo kończyłam politechnikę...

Projekty domów w Częstochowie – u kogo zamawiacie? - porta.inferna - 03-27-2017 12:15 PM

JA co prawda politechniki nie kończyłam, ale też jestem w stanie docenić kunszt przy projektowaniu i niewątpliwie firma, o której piszesz jest w stanie stworzyć wiele ciekawego...Najważniejsze dla klietna jest to, że w tych prijektach nie ma nudy i każdy dom jest jakby narysowany nową kreską...

Projekty domów w Częstochowie – u kogo zamawiacie? - niemloda - 03-27-2017 12:59 PM

To mi się podoba i o to mi właśnie chodzi, żeby nie mieć kolejnego kwadratowego bloku na ulicy, tylko coś w czym będzie się przyjemnie mieszkało. Jak są tacy dobrzy jak mówicie, to może jeszcze ich do wnętrz zatrudnię Smile))

Projekty domów w Częstochowie – u kogo zamawiacie? - 7Son - 03-27-2017 03:12 PM

A czemu by nie. Z tego co wiem, to wnętrza też bardzo dobre projektują. Zajrzyj tutaj http://www.gajecka.pl/projekty-domow i zobacz jakie świetne domki robią. Projekty domów w Częstochowie w większości wyszły z biurka tej firmy, czemu akurat nie ma się co dziwić...

Projekty domów w Częstochowie – u kogo zamawiacie? - Stashek - 03-27-2017 04:25 PM

Jak ktoś jest dobry w swoich fachu to i klientów nie będzie brakowało.