Pasjonaci sportu
Godne uwagi kursy nurkowania w dobrej cenie? - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Nasz cudny sport (/dzial-nasz-cudny-sport)
+--- Dział: Sporty ekstremalne (/dzial-sporty-ekstremalne)
+--- Wątek: Godne uwagi kursy nurkowania w dobrej cenie? (/w-godne-uwagi-kursy-nurkowania-w-dobrej-cenie)Godne uwagi kursy nurkowania w dobrej cenie? - Smason - 03-14-2017 09:30 AM

Od jakiegoś czasu interesuję się nurkowaniem. Póki co w teorii bo w praktyce jak dotąd nie było mi dane. Zastanawiam się czy kojarzycie jakieś sprawdzone kursy z których warto byłoby skorzystać? Ja nie mam za bardzo rozeznania, bo czytam różne blogi o nurkowaniu ale o namiary na szkoły tam ciężko.


Godne uwagi kursy nurkowania w dobrej cenie? - Billy_Joe - 03-14-2017 10:26 AM

Jak chodzi o szkoły nurkowe to Żyję Pod Wodą ma pełną listę. Mój instruktor chwalił tę stronę, mają świetną bazę informacji, stale aktualizowaną. Może nimi się zainteresuj, poszukaj?


Godne uwagi kursy nurkowania w dobrej cenie? - porta.inferna - 03-14-2017 11:44 AM

Osobiście korzystałam z tej listy https://www.zyjepodwoda.pl/miejsca/nurkowanie/bydgoszcz/. Super atmosfera i do tego bardzo dobre warunki do nauki nurkowania. Miałam świetnego instruktora, wiele rzeczy podpowiedział. Sądzę że nie można narzekać, każda z baz jest spoko.


Godne uwagi kursy nurkowania w dobrej cenie? - niemloda - 03-14-2017 02:36 PM

Mam za sobą epizod nurkowy, nie powiem – podobało mi się. Ale trzeba jednak mieć na to czas a specjalnie go w tej chwili nie mam i musiałam płetwy zawiesić na kołku... Liczę że uda mi się do tego wrócić.


Godne uwagi kursy nurkowania w dobrej cenie? - Stashek - 03-14-2017 05:30 PM

Mnie to naprawdę kręci ale dopiero na kursie poczułem tak do końca bluesa https://www.zyjepodwoda.pl/miejsca/nurkowanie/gdansk/. Wiele też zależy od tego jakiego trafisz instruktora, jak wygląda akwen w którym ćwiczysz itp.


Godne uwagi kursy nurkowania w dobrej cenie? - UMC - 03-14-2017 07:05 PM

To ciężki kawałek chleba to nurkowanie, bo trzeba mieć dobre przygotowanie fizyczne. Dlatego poza samym nurkowaniem naprawdę warto być też aktywnym, uprawiać jakieś sporty „lądowe”.