Pasjonaci sportu
Gdzie kupię lalki My Little Pony? - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/dzial-pozostale)
+--- Dział: Rozrywka (/dzial-rozrywka)
+--- Wątek: Gdzie kupię lalki My Little Pony? (/w-gdzie-kupie-lalki-my-little-pony)

Strony: 1 2

Gdzie kupię lalki My Little Pony? - eenergiaa - 03-09-2017 10:46 AM

Cześć! Proszę Was o pomoc, bo inaczej moja córka będzie na mnie bardzo obrażona. Szukałam lalki My Little Pony RainbowDash piosenkarka we wszystkich sklepach z zabawkami w okolicy i wyobraźcie sobie, że nigdzie nie mogę ich dostać. Wyprzedały się, albo w ogóle ich nie było! Obiecałam córce i będzie jej smutno, jeśli ich nie dostanie. Gdzie mogę je kupić online?

Gdzie kupię lalki My Little Pony? - porta.inferna - 03-09-2017 11:11 AM

Coś mi się wydaje, że rozpieszczona ta Twoja córka. Zawsze musi dostawać to, co chce?

Gdzie kupię lalki My Little Pony? - Agnieszka Kupczyk - 03-09-2017 12:07 PM

A to chyba nie jest Twoja sprawa? Koleżanka prosi o pomoc, a nie zbędne komentarze. Poza tym ja uważam, że te lalki My Little Pony są całkiem fajne. My kiedyś bawiłyśmy się innymi lalkami, a teraz te są modne. Poszukaj ich sobie w sklepie internetowym: ebambini.pl/Lalki-c1507, bo tam zawsze jest duży wybór zabawek. Sama tam kupuję dla swoich dzieci.

Gdzie kupię lalki My Little Pony? - niemloda - 03-09-2017 01:05 PM

Też nie rozumiem, co w tym złego, żeby spełniać marzenia dzieci. Jeśli córka koleżanki chce koniecznie ten model zabawki, to chyba zadaniem rodziców jest spełniać te życzenia od czasu do czasu, co nie?

Gdzie kupię lalki My Little Pony? - Ojczyzna - 03-09-2017 01:37 PM

Jak chcesz kupować zabawki online, to ja też mogę Ci śmiało polecić ebambini.pl/, bo gwarantują szybką realizację każdego zamówienia, a poza tym mają naprawdę duży wybór tych zabawek.

Gdzie kupię lalki My Little Pony? - eenergiaa - 03-09-2017 02:19 PM

O dziękuję bardzo! Już straciłam nadzieję, że znajdę tę całą piosenkarkę RainbowDash dla córki! Na pewno będzie szczęśliwa!

Gdzie kupię lalki My Little Pony? - samotna_87 - 03-09-2017 03:58 PM

Pamiętam, że ja kiedyś też naszukałam się lalki z tej serii! Dobrze wiedzieć, że w tym sklepie mają taki szeroki wybór produktów.

Gdzie kupię lalki My Little Pony? - niemloda - 03-09-2017 04:56 PM

Moja córka z kolei zwariowała na punkcie tej różowej lalki, nie pamiętam, jak ona się nazywa! Ale widać każda lubi, co innego!

Gdzie kupię lalki My Little Pony? - Ojczyzna - 03-09-2017 06:07 PM

To na pewno ta Pinkie Pie! Moja Ania prosi mnie, żebym drukowała jej obrazki, wiesza w pokoju i cały chciała wymalować na różowo! Oszalała na punkcie tej bajki i tych zabawek!

Gdzie kupię lalki My Little Pony? - eenergiaa - 03-09-2017 07:39 PM

Czyli widać, że taka moda nastała wśród najmłodszych. W każdym razie dziękuję Wam za wszystkie rady, zaraz zamawiam tę lalkę!