Pasjonaci sportu
Gdzie można kupić regały metalowe w Poznaniu? - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Techniczny (/dzial-techniczny)
+--- Dział: Sprawy forum (/dzial-sprawy-forum)
+--- Wątek: Gdzie można kupić regały metalowe w Poznaniu? (/w-gdzie-mozna-kupic-regaly-metalowe-w-poznaniu)

Gdzie można kupić regały metalowe w Poznaniu? - Stashek - 03-09-2017 10:32 AM

Witajcie. Jestem zainteresowany zakupem regałów pólkowych metalowych w Poznaniu. Czy wiecie, gdzie znajde takie wysokiej jakości produkty w tym mieście?

Gdzie można kupić regały metalowe w Poznaniu? - messenger_of_light - 03-09-2017 12:54 PM

Pod adresem internetowym estida.com.pl/97-regaly-polkowe-metalowe znajdziesz starannie wykonane, trwałe i stabilne regały w Poznaniu, przeznaczone do różnego rodzaju magazynów, fabryk, a także warsztatów oraz przydomowych garaży. Oprócz funkcjonalnych regałów z półkami metalowymi można tam znaleźć wysokiej jakości meble wyposażone w półki z płyty wiórowej.

Gdzie można kupić regały metalowe w Poznaniu? - Stashek - 03-09-2017 03:30 PM

Dzięki, nie znałem wcześniej tej oferty. Nie sądziłem, ze w Poznaniu uda mi się znaleźć tak duzy wybór regałów metalowych, i to w zupełnie przystępnych cenach. A Ty używasz w swojej firmie albo w garażu regałów pochodzących z tej oferty?

Gdzie można kupić regały metalowe w Poznaniu? - messenger_of_light - 03-09-2017 05:52 PM

Mam u siebie kilka regałów półkowych z tej oferty, którą Ci poleciłem. Większość z nich znajduje się w warsztacie samochodowym, który prowadzę, ale do mojego prywatnego garażu również kilka wstawiłem. Najwięcej mam regałów zaczepowych z półkami metalowymi, ale regały skręcane również uważam za warte polecenia.

Gdzie można kupić regały metalowe w Poznaniu? - Stashek - 03-09-2017 06:17 PM

Ja chyba zdecyduję się na regały zaczepowe z półkami metalowymi, bo wydają mi się prostsze w montażu i demontażu niż regały skręcane. Nie zdecyduję się raczej na regały z półkami z płyty wiórowej, bo sądzę, że te z metalowymi półkami są bardziej wytrzymałe.