Pasjonaci sportu
Czy ktoś z was zamawial kwiaty w pudełku? - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Techniczny (/dzial-techniczny)
+--- Dział: Sprawy forum (/dzial-sprawy-forum)
+--- Wątek: Czy ktoś z was zamawial kwiaty w pudełku? (/w-czy-ktos-z-was-zamawial-kwiaty-w-pudelku)

Czy ktoś z was zamawial kwiaty w pudełku? - final-aphorism - 01-25-2017 06:57 AM

Moja mama niedługo obchodzi 60 urodziny i myslalem żeby kupic jej kwiaty tez. Slyszalem o kwiatach w pudelku. Czy ktos z was zamawial kwiaty w pudelku? Dobrze to wyglada?

Czy ktoś z was zamawial kwiaty w pudełku? - Stashek - 01-25-2017 09:48 AM

To sa normalne kwiaty bukiet który ma pudełko i gąbkę nazywa się to Flower Box no a ceny masz dokładne tu https://flowerstore.pl/ to sa kwiaty na zamówienie w Warszawie i Katowicach i naprawde to jest cos mniej standardowego. Ale są róze : ) bo to kochaja kobiety Tongue

Czy ktoś z was zamawial kwiaty w pudełku? - messenger_of_light - 01-25-2017 11:58 AM

mamie możesz tez dokupic jakis karnet do kwiatów a kompozycje kwiatowe to jednak trafiony prezent zawsze dla kobiet Tongue

Czy ktoś z was zamawial kwiaty w pudełku? - Stashek - 01-25-2017 01:14 PM

Jak chcesz kupic róże w pudełku to możesz wybrac tez sobie kolor pudełka białe lub czarne. JA brałem białe dla swojej. A kwiatki nie wiedną tak szybko bo to ma taką gąbkę pod spodem wiec tam i tak jest woda.

Czy ktoś z was zamawial kwiaty w pudełku? - 7Son - 01-25-2017 02:52 PM

Co do tych kwiatów w pudelku to jeszcze tego nie widziałem, ale chyba sam poszukam tego bo rocznica się zbliza i lepiej nie podpasc hehe

Czy ktoś z was zamawial kwiaty w pudełku? - Guardian80 - 01-25-2017 04:45 PM

to chyba masz niezle Tongue

Czy ktoś z was zamawial kwiaty w pudełku? - messenger_of_light - 01-25-2017 05:09 PM

wg mnie kwiaty to nadają się nie tylko na specjalne okazje ale dobrze jest tez od czasu jakis sobie nazwajem drobiazg kupic bo to jednak mile jest.

Czy ktoś z was zamawial kwiaty w pudełku? - porta.inferna - 01-25-2017 05:55 PM

Ja jako kobieta uwielbiam kwiaty i czy róże w pudełku czy bez pudełka to wszytkie przygarnę : )