Pasjonaci sportu
Szukam firmy oferującej usługę IT support - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/dzial-pozostale)
+--- Dział: Offtopic (/dzial-offtopic)
+--- Wątek: Szukam firmy oferującej usługę IT support (/w-szukam-firmy-oferujacej-usluge-it-support)Szukam firmy oferującej usługę IT support - Ojczyzna - 01-18-2017 12:45 PM

Dzień dobry. Jestem zainteresowana nawiązaniem współpracy z profesjonalną firmą, która swiadczy usługę IT support. Czy znacie taką godną zaufania firmę informatyczną?


Szukam firmy oferującej usługę IT support - Kowalik - 01-18-2017 02:21 PM

Ja niedawno dowiedziałem się, że usługa IT support znajduje się m.in. w ofercie warszawskiej firmy, która o szczegółach związanych z tą usługą pisze na swojej stronie internetowej http://www.indata-solutions.pl/helpdesk-it. Usługa IT support działa tam jako call center przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.


Szukam firmy oferującej usługę IT support - Ojczyzna - 01-18-2017 03:48 PM

Chyba własnie czegoś takiego szukałam. A orientujesz się, jak długo trzeba tam czekać na realizację ewentualnego zgłoszenia?


Szukam firmy oferującej usługę IT support - Kowalik - 01-18-2017 05:09 PM

Z tego co wiem, firma indata-solutions.pl działa szybko i sprawnie. Co ważne, zgłaszający użytkownik dostaje zawsze od firmy powiadomienia drogą mailową o postępach w realizacji swojego zgłoszenia. Jeśli okazuje się, że firma nie jest w stanie zrealizowac zdalnie danej usługi, wówczas oferuje ona potrzebne wsparcie IT w siedzibie klienta.


Szukam firmy oferującej usługę IT support - Ojczyzna - 01-18-2017 06:19 PM

Aha, to dobrze. Zainteresowała mnie oferta tej firmy, dlatego też powaznie myślę o nawiązaniu z nią współpracy.