Pasjonaci sportu
Poszukuję firmy do wymiany bezpieczników. - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Techniczny (/dzial-techniczny)
+--- Dział: Sprawy forum (/dzial-sprawy-forum)
+--- Wątek: Poszukuję firmy do wymiany bezpieczników. (/w-poszukuje-firmy-do-wymiany-bezpiecznikow)

Poszukuję firmy do wymiany bezpieczników. - Guardian80 - 01-03-2017 10:49 AM

Z racji faktu, że robimy remont w naszych klatkach, poszukuję jakiejś firmy, która podjęłaby się wymiany bezpieczników, a też i myśle przydałoby się przeprowadzić jakąś inspekcję czy kontrolę instalacji elektrycznej, bo z tego co mi wiadomo, to już leciwa jest. Poproszę o sugestie odnośnie specjalistów, ktorzy mogliby się tą sprawa zająć Smile

Poszukuję firmy do wymiany bezpieczników. - niemloda - 01-03-2017 12:26 PM

NIc prostszego, wystarczy, że zadzwonisz do jakiegoś elektryka i po sprawie Smile Przynajmniej kiedyś tak to się załatwiało.

Poszukuję firmy do wymiany bezpieczników. - 7Son - 01-03-2017 12:39 PM

Oj kochana, dzisiaj trudno jest o takiego elektryka z prawdziwego zdarzenia. Większośc z nich jest albo zrzeszona w jakichś firmach, albo wyjechali za granicę.

Poszukuję firmy do wymiany bezpieczników. - Agnieszka Kupczyk - 01-03-2017 03:08 PM

niestety smutna prawda, mój małżonek też jest elektrykiem i wyjechał do reichu. U nas jakaś firma się zajmuje konserwacją instalacji wszelakich. Mam tu ich adres – zajrzyj sobie na stronkę http://hagler.pl/konserwacja-instalacji/, tam masz więcej napisane o ich usłudze. Zawsze szybko i sprawnie reagują na wezwania, więc nie ma obawy, no i ardzo sprawnie działaja.

Poszukuję firmy do wymiany bezpieczników. - 7Son - 01-03-2017 05:28 PM

do reichu, już dawno nie słyszałem tego określenia Big Grin

Poszukuję firmy do wymiany bezpieczników. - Guardian80 - 01-03-2017 06:31 PM

najważniejsze, że koleżanka podała adres do firmy. Mam to do siebie, że zawsze sprawdzam, co się mi przesyła, ale jak zobaczyłem, kto jest ich klientem, to stwierdizlem, że chyba warto na nich postawić. Wink Dzięki!

Poszukuję firmy do wymiany bezpieczników. - Agnieszka Kupczyk - 01-03-2017 08:49 PM

ależ proszę bardzo Smile Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam serdecznie!