Pasjonaci sportu
Kogo stać na takie usługi? - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Nasz cudny sport (/dzial-nasz-cudny-sport)
+--- Dział: Sztuki walki (/dzial-sztuki-walki)
+--- Wątek: Kogo stać na takie usługi? (/w-kogo-stac-na-takie-uslugi)

Kogo stać na takie usługi? - niemloda - 12-07-2016 10:26 AM

Mam sąsiadkę, która w ostatnim czasie do praktycznie wszystkiego wynajmuje sobie ludzi. Ostatnio to nawet do przeprowadzki wynajęła ekipę, a oni i jej zapakowali towar i przewieźli gdzie trzeba. Tylko pytanie, kogo stać, żeby taką ekipę od przeprowadzek sobie wynajął. Przecież to musi być bardzo drogie.

Kogo stać na takie usługi? - Agnieszka Kupczyk - 12-07-2016 11:25 AM

Witaj, widzę że interesujesz się żywo życiem na osiedlu, więc pomogę Ci. Takie usługi wcale nie są takie drogie. Nawet nie sprawdziłaś, jak to się odbywa. A ja już też korzystałam i muszę powiedzieć, że więcej zapłacisz ludziom z ulicy niż za taką usługę profesjonalnej firmie. Wystarczy tylko dobrze poszukać i sprawdzić oferty.

Kogo stać na takie usługi? - Kowalik - 12-07-2016 11:52 AM

No jeśli nie chcecie już szukać i błądzić, to ja Wam dam od razu gotowy material do wykorzystania i to od reki. Zajrzyjcie tutaj wikiprzeprowadzki.pl/cennik/tanie-przeprowadzki/ i wszystko będzie jasne. Jest to firma, ktora od lat zajmuje się profesjonalnymi przeprowadzkami. Kto wie, moze u Twojej sąsiadki dzialali wlasnie oni.

Kogo stać na takie usługi? - niemloda - 12-07-2016 12:12 PM

Tego akurat nie wiem, a widziałam przypadkiem…

Kogo stać na takie usługi? - Smason - 12-07-2016 02:25 PM

Jasne, zawsze przypadkiem się widzi, ale nie o to przecież chodzi. Usługi przeprowadzkowe wcale nie są takie drogie. Jeszcze niedawno też myślałem, że trzeba wydać sporo pieniędzy na to, żeby ludzie przyjechali, spakowali i przewieźli graty w inne miejsce. Kumpel mi powiedział ile zapłacił i że to się opłaca. Po co nadwyrężać swój kręgosłup.

Kogo stać na takie usługi? - Billy_Joe - 12-07-2016 02:54 PM

Ludzie mają chyba jeszcze w świadomości obraz dawnych przeprowadzek, ze przyjezdza auto z odkrytą plandeką i tam układa się wszystko jak leci. Teraz robi się to zupełnie inaczej i trzeba przyznac, że to mi się podoba. Wszystko dograne i wszystko ladnie spakowane, oznaczone i odpowiednio zabezpieczone. Takim usługom to można zaufać.

Kogo stać na takie usługi? - niemloda - 12-07-2016 05:53 PM

Czyli mam rozumieć, że Ci ludzie wszystko pakują?

Kogo stać na takie usługi? - Billy_Joe - 12-07-2016 07:36 PM

Dokładnie tak, człowiek nie musi się niczym przejmowac, wszyztko robią za Ciebie, nawet kartony do przeprowadzki dostarczają.