Pasjonaci sportu
Szukam dobrego wózka inwalidzkiego dla nastolatka - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Nasz cudny sport (/dzial-nasz-cudny-sport)
+--- Dział: Rowery (/dzial-rowery)
+--- Wątek: Szukam dobrego wózka inwalidzkiego dla nastolatka (/w-szukam-dobrego-wozka-inwalidzkiego-dla-nastolatka)

Szukam dobrego wózka inwalidzkiego dla nastolatka - Guardian80 - 11-29-2016 04:02 PM

cześć, potrezbuje rady. Szukam dobrego wózka inwalidzkiego dla dwunastolatki, żeby był lekki, łatwo można było nim kierować, żeby ona sama tez mogła się na nim w miarę swobodnie poruszać… mnie zależy na tym żeby był jak najlepszy. Znacie jakieś dobre firmy albo modele?

Szukam dobrego wózka inwalidzkiego dla nastolatka - Ojczyzna - 11-29-2016 04:48 PM

a wolisz taki zwykły czy elektryczny? Bo jeśli chcesz, żeby się łatwo go prowadziło, to elektryczny jest super, a do tego jeszcze naprawdę szybko się można nauczyć go prowadzić. A dziewczynka ma sprawne ręce?

Szukam dobrego wózka inwalidzkiego dla nastolatka - Guardian80 - 11-29-2016 06:51 PM

tak, z rękami to nie ma najmniejszego problemu, silna jest w dodatku, więc nawet nie myśleliśmy o elektrocznym. Ale co, polecasz elektryczny? Lepszy jest niż zwykły?

Szukam dobrego wózka inwalidzkiego dla nastolatka - Ojczyzna - 11-29-2016 09:12 PM

no w sumie dla osób, które maja zdrowe ręce to nie wiem… ja mam tylko koleżankę która się niedawno przesiadła na wózek elektryczny i sobie bardzo chwali, ale ona ma lekki niedowład lewej ręki i trudno jje się poruszało kołami. Nie wiem jak to jest z twoją dziewczynką

Szukam dobrego wózka inwalidzkiego dla nastolatka - Guardian80 - 11-29-2016 11:13 PM

a takie wózki inwalidzkie elektryczne ile kosztują? Drogie są? Często się je widuje niby na ulicach, ale wiem, że czasem są to sprzety wypożyczone.

Szukam dobrego wózka inwalidzkiego dla nastolatka - Ojczyzna - 11-30-2016 12:00 AM

nie, powiem ci że w porównaniu do takich normalnych, dobrej jakości to nie… w sumie to jest duża wygoda taki wózek elektryczny, bo ręce są wolne, łatwiej podjeżdża pod krawężniki na przykład, bo koła są szerzej

Szukam dobrego wózka inwalidzkiego dla nastolatka - Guardian80 - 11-30-2016 12:39 AM

to się w sumie zastanowię, bo dość wysokie progi mamy w domu i czasem to rzeczywiście jest problem