Pasjonaci sportu
Jak dobrać buty do trekkingu - Wersja do druku

+- Pasjonaci sportu (http://www.edukatorstylu.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/dzial-pozostale)
+--- Dział: Rozrywka (/dzial-rozrywka)
+--- Wątek: Jak dobrać buty do trekkingu (/w-jak-dobrac-buty-do-trekkingu)

Jak dobrać buty do trekkingu - Kowalik - 10-18-2016 12:23 PM

Interesuje mnie zakup profesjonalnych butów do trekkingu, ale takich wiecie z prawdziwego zdarzenia. Te które mam obecnie, to wytrzymały tylko jeden sezon turystyczny, ale przyznaje, że zbyt wiele po nich nie oczekiwałem. Jak dobrać dobre buty.

Jak dobrać buty do trekkingu - Natalka - 10-18-2016 01:38 PM

Możesz ryzykowac samodzielnie z doborem, ale ja na Twoim miejscu to bym poprosiła kogoś o pomoc, kto się zna w temacie i wie gdzie i jak kupić.

Jak dobrać buty do trekkingu - Django - 10-18-2016 03:04 PM

Takich ludzi znajdziesz na pewno w sklepie napieszo.pl/, który oferuje sprzęt do wędrówek pieszych i nie tylko. Bardzo fajny sortyment maja i sporo nowych pozycji.

Jak dobrać buty do trekkingu - Guardian80 - 10-18-2016 04:37 PM

Kupiłem u nich solidne buty do trekkingu dla faceta, który wie czego chce. Nie lubię wydawać pieniędzy na buble, ale lubię też kupić coś sprawdzonego. Fajnie mi doradzili, bo jest to moja pierwsza para butów. Myślę, że i Tobie pomogą…

Jak dobrać buty do trekkingu - Ojczyzna - 10-18-2016 05:41 PM

Pewnie, że pomogą. Znają się na swojej robocie to pomogą. Ostatnio przeglądałam ofertę sklepu i fajne są śpiworki, które wyglądają zupełnie inaczej co jeszcze ja pamiętam z czasow szkoly sredniej. Takie małe i widać, że solidne, a do tego całkiem ładne.